BERGEPROJE.COM


PROJE GELİŞTİRME

Berge Proje yatırımcılarının ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda onlara proje geliştirir.Proje geliştirme ve danışmanlık hizmetlerimiz doğrultusunda,arsa seçimi,proje geliştirme ve dizaynı,inşaat,iç dekorasyon ve pazarlama seçeneklerini müşterilerimize birinci elden sunmaktayız.Ayrıca,yasal işlemlerimizi hukuk danışmanlarımız yardımıyla en profesyonel şekilde yürütmekteyiz.

Proje geliştirme Berge Projede aşağıdaki gibi yer alır:

PHASE BAŞLIK AÇIKLAMA
1 Arsa Seçimi Arsanın seçilmesi,finansal maliyeti,topoğrafik haritası,inşaat karakteristiğinin çıkarılması,potansiyel projelerin geliştirilmesi.
2 Proje Dizaynı Mimari çizimleri,statik,elektrik ve mekanik projeleri,fizibilite ve maliyet analizleri.
3 İnşaat İnşaat aşamasında danışmanlık ve yol gösterme,inşaatı baştan sona üstlenme ve inşaatınaktivite ve kalite kontrollerinin yapılması.
4 İç Mimari & Peysaj Dizanynı Projenin kalan kısımlarının peyzaj ve ic mimari beğenilerine göre tamamlanması.Bunlar ev veya tesislerin makina va ekipman olarak kullanıma hazır teslimini içerir.
5 Pazarlama Projeden ve tamamlanmış inşaat projeleri üzerinden satiş ve pazarlama aktiviteleri,potansiyel pazar stratejileri göz önüne alınarak müşteri yatırımlarının karlılığı ve en kısa sürede geri dönüşümünü hesaplamak.