EN RU TR
KURUMSAL

Berge Proje Tic.Ltd.Şti. Türkiye sahillerinde emlak danışmanlığı ve proje geliştime konularında lider bir kuruluştur. Biz Berge Proje olarak Türkiyede proje yatırımları ve dizayn çalışmaları geliştirip yerli ve yabancı yatırımcılara ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Basitçe,biz,siz yatırımcılarımıza en iyi yatırım portföyünü sunuyoruz. Deniz manzaralı villalar,bütün Bodrum beldesini kaplayan ev portföyü ve proje geliştirilebilir araziler bu portföye dahildir. Biz yöresel mimaride, yazlık evleriniz veya arsa yatırımlarınız için proje geliştirme girişimlerinizi başarıyla yürütme safhasında size yardımcı olup doğru ve güvenilir verilerle yön vermeye talibiz.

Bülent KöksüzGENEL KOORDİNATÖRMimarlık Fakültesi, İ.T.Ü (1981)proje@bergeproje.com
Profesyonel kariyerine 1982 senesinde çeşitli endüstriyel inşaat projelerinde proje yöneticisi olarak başlamıştır.Türkiyedeki onbeş yıllık kariyeri boyunca endüstriyel,ofis,otel ve ev projelerinde proje dizaynı ve yöneticilik sorumluluğu,beş yıl Amerika Birleşik Devletlerinde dizayn ve ayrıntılama çalışmalarıyla endüstriyel ve yüksek ofis binaları projelerinde yönetici olarak görev almış,dört yıl Suudi Arabistanda saray ve cami proje çizimleri ve inşaat kalite kontrol yönetimi departmanlarında yönetici olarak,iki yılda Türkmenistanda uluslararası havaalanı projesinde proje koordinatörü olarak görev yapmıştır.
Ayça SertoğluEmlak Danışmanlığı ve Finansal AnalistMuhasebe ve Finans, İ.T.Ü (1988)gayrimenkul@bergeproje.com
Profesyonel kariyerine 1989'da inşaat sektöründe finanssal analist ve muhasebe sorumlusu olarak başlamıştır. İstanbul Bölgesinin yerel birçok firmasında finansal danışman ve proje kontrolörü olarak görev yapmıştır. Sn Sertoğlu Berge Projeyle işbirliğine 2000 senesinde başlamıştır.